RED BOX - LIGA HALOWA - ZAPOWIEDŹ 9-10.03

RED BOX - LIGA HALOWA - ZAPOWIEDŹ  9-10.03

WEEKENDOWE GRANIE Z RED BOX-em

Najbliższy weekend zmagań RED BOX Śląskiej Ligi Halowej to otwarcie rywalizacji finałowej. W Ekstralidze ciekawie będzie… praktycznie w każdym meczu. Ekipy, które w rundzie zasadniczej zgromadziły najwięcej punktów na pewno nie będą planowały ich straty, natomiast dla outsiderów może to być ostatnia już szansa aby doskoczyć do strefy medalowej. Z tego powodu absolutnie nikt nie może być pewny swego, na pewno możemy być świadkami nie jednej niespodzianki. W Pierwszej Lidze sytuacja jest podobna. Chyba tylko w meczu MPFC z Auto-Skupem Fortis ciężko wskazać faworyta i śmiało mecz ten można określić mianem boju „o sześć punktów”. Nie zmienia to faktu, że na tym etapie sezonu absolutnie nikt nie może być pewny swego, pole do ewentualnych wpadek zostało ograniczone do minimum.

09-02 17:45 1 Liga FC Siemce FC Hollywood

09-02 18:30 Ekstraliga A-TN WITMED

09-02 19:15 1 Liga MPFC Auto-Skup Fortis

10-02 11:30 Ekstraliga Tyskie Browary Książęce Yellow Submarine