"RBSPORT CUP" - ZAPRASZAMY DRUŻYNY DO UDZIAŁU !!!

ZAPRASZAMY WASZĄ DRUŻYNĘ DO UDZIAŁU NA HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI: ,,RBSPORT CUP - 2019"

ROZPOCZYNAMY ZAPISY !!!

RYWALIZUJEMY - SOBOTA 16 LUTEGO

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Red Box, jest organizatorem kolejnej piłkarskiej, halowej imprezy. W sobotę 16 lutego 2019 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej w Suchym Lesie, odbędzie się Halowy Turniej Piłkarski – ,,RBSPORT CUP 2019”. Do turniejowej rywalizacji dopuszczone zostanie tylko 16 drużyn. O udziale w turniejowych zmaganiach decydować będzie kolejność zgłoszeń. Startujemy o godzinie 9:00.

Ekipy podzielone zostaną na Grupy. Po zakończeniu rywalizacji grupowej, wszystkie ekipy, bez względu na miejsce zajęte w pierwszej fazie turniejowych zmagań, przystąpią do rywalizacji w systemie pucharowym, mając szansę na wygranie całego turnieju.

Organizator Turnieju zapewnia profesjonalną obsadę sędziowską, szatnie z natryskami oraz napoje. Wszystkie drużyny otrzymują pamiątkowe puchary i dyplomy. Trzy najlepsze zespoły nagrodzone będą medalami oraz talonami (1000, 600 i 400 zł) na zakup sprzętu sportowego. Nagrodzony zostanie również Król Strzelców, Najlepszy Bramkarz oraz Najlepszy Zawodnik. Przyznany będzie również Puchar Fair-Play.

Rywalizować będziemy w formule 4 zawodników w polu oraz bramkarz. Mecze odbywać się będą na klasyczne bramki od piłki ręcznej - 3x2 metra.

Zgłosiły się już drużyny:

Elias Pokrycia Dachowe Malbork

Red Box

Kozieł Trans

Tornado Tarnowo

Autoplatinium Komis

Tak wiec pozostało jeszcze 11 wolnych miejsc. Bowiem do turniejowej rywalizacji dopuszczone zostanie tylko 16 drużyn. O udziale w turniejowych zmaganiach decydować będzie kolejność zgłoszeń.

UWAGA !!!

ZAPISY I SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

Waldemar Palacz - tel. 730992160 waldemarpalacz@interia.pl

źródło: własne, www.redboxsoccer.com