RAFAŁ PSONKA TRENEREM PORAJA

Rafał Psonka trenerem Poraja

Piąty zespół IV ligi śląskiej z Poraja dokonał zmiany na stanowisku trenera. Damiana Nowaka w tej funkcji zastąpi również wieloletni zawodnik Polonii Rafał Psonka.

Rafał Psonka jest świetnie znany kibicom IV ligi, ponieważ od wielu lat występuje na jej boiskach. W przeszłości prezentował on barwy takich klubów jak Raków Częstochowa, Źródło Kromołów, Zieloni Żarki, Victoria Częstochowa czy MKS Myszków z którym wywalczył w sezonie 2009/10 awans do III ligi.

Zespół z Poraja w przerwie zimowej będzie musiał szukać wzmocnień, ponieważ z drużyną może pożegnać się pięciu zawodników. Lider drużyny z jesieni Mateusz Kos testowany jest w II-ligowej Skrze Częstochowa, podobnie jak wypożyczony z tej drużyny Dominik Marek. Wolną rękę w poszukiwaniu klubu dostał Przemysław Mizgała. Również nowego klubu szuka Jan Gładysz oraz Łukasz Toborek, który większość jesieni zmagał się z kontuzją.

źródło: własne, SD