PODOKRĘG SOSNOWIEC kontra FC BARCELONA !!!

PODOKRĘG SOSNOWIEC JEDZIE NA BARCĘ !!!

Tak tak, to nie jest żart! To co dla jednych jest marzeniem, właśnie dla drugich się spełnia.

Już 13 stycznia w ferie zimowe, kadry Podokręgu Sosnowiec wyjadą na obóz do Hiszpanii. Grupa będzie liczyła ok. 150 zawodników, 13 trenerów. Będzie też kierownik obozu, koordynator, psycholog sportu.

Wyselekcjonowane roczniki, które pojadą to 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 !!!!!.

Zainteresowanie wyjazdem przekroczyło wszelkie wyobrażenia, niestety może jechać tylko 25 zawodników z każdego rocznika.

Na miejscu każdy rocznik rozegra mecze sparingowe z Espanyolem Barcelona, Gironą.

Będą trenowali na kompleksie 14 boisk trawiastych.

Obejrzą na żywo mecz    FC Barcelona - Grenada !!!!

Na miejscu będą prowadzone treningi przez trenerów z Barcelony

Będzie jeszcze wiele innych atrakcji !!!!

Na pewno będzie to przeżycie dla każdego uczestnika, którego nie zapomni do końca życia.

Pobyt na miejscu w takim hotelu to 8 dni.

TAKIE ATRAKCJE DLA MŁODYCH DZIECIAKÓW JUŻ W STYCZNIU !!!!!

JEST NAM NIEZMIERNIE MIŁO POINFORMOWAĆ, ŻE NASZ PORTAL BĘDZIE NAOCZNYM ŚWIADKIEM POBYTU MŁODYCH PIŁKARZY W HISZPANII.

TYLKO U NAS BĘDZIE MOŻNA SIĘ DOWIEDZIEĆ JAK BĘDĄ TRENOWAĆ, Z KIM GRAĆ I CO ROBIĆ !!!

TAKIE ATRAKCJE MOŻNA PRZEŻYĆ TYLKO Z BIUREM PODRÓŻY BK TURISMO, KTÓRE ORGANIZUJE WŁAŚNIE TAKIE OBOZY SPORTOWE I NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIA !!!

TWÓJ KLUB MOŻE ZAGRAĆ NASTĘPNY Z BARCELONĄ !!!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !!!

• MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) - DG (Łosień)
  • REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów) - DG (Łosień)