OBÓZ HISZPANIA - 5 DZIEŃ

PODOKRĘG SOSNOWIEC JEDZIE NA BARCĘ !!!

DZIEŃ 5

TRENINGI, SPARINGI, BASEN...

5 dzień pobytu to na dzień dobry zimny poranek...Na szczęście nie przeszkadzało to młodym zawodnikom, aby jechać na poranny trening. Tam pod okiem Prezesa Podokręgu Pana Józefa Grząby nasza młodzież ciężko trenowała, a część drużyn grała sparingi z takimi drużynami jak Wda Lipusz, Chojniczanka Chojnice, JKS Jarosław.

Po powrocie z treningu chłopcy udali się na obiad. Następnie po krótkim odpoczynku cztery roczniki udały się na basen (wybrały go zamiast treningu), a dwa roczniki pojechały na trening. Dzień kończymy kolacją, a po kolacji dwa roczniki jak co wieczór udały się na spotkanie z Panią psycholog. Jutro wielkie wydarzenie. WYJAZD NA BARCELONĘ !!!

.

Informacja odnośnie zdjęć na stronie. Jeśli ktoś używa telefonu komórkowego, to proszę zmienić widok z mobilnego na komputerowy (galeria jest w dwóch miejscach - pod kalendarium i po prawej stronie strony, jest również pod samym artykułem).

.

PODSUMOWANIA DNIA przez TRENERÓW:

.

- rocznik 2006 (trenerzy Daniel Płatek i Gustaw Cyankiewicz):

Dzisiejszy dzień standardowo rozpoczęliśmy od rozruchu. Po śniadaniu udaliśmy się na trening, w którym po formie podaniowej rozegraliśmy sparing z grupą dodatkową. Wynik nie był istotny, ale cieszyła dobra gra i determinacja. Po południu w formie treningu poszliśmy na basen. Wieczorne zajęcia oparły się na rozmowach z zawodnikami na temat relacji na linii trener- zawodnik.

.

- rocznik 2007 (trenerzy Maciej Mizia i Bartosz Mizia):

Dzisiejszy dzień zaczęliśmy od porannego treningu, na którym ćwiczyliśmy szybki atak. trening zakończyliśmy gierką. Po południu chłopaki relaksowali się na basenie.

.

- rocznik 2008 (trenerzy Adam Zbroszczyk i Marcin Moruś):

W dniu dzisiejszym rocznik 2008 rozegrał 1 sparing oraz odbył jedną jednostkę treningową. Rano o godzinie 9.30 zagraliśmy sparing z drużyną z Jarosławia, która na ten mecz wystawiła chłopaków z roczników 2006 / 2007 i niestety fizyka zwyciężyła pomimo tego, że prowadziliśmy 1:0, to ostatecznie ulegliśmy 1:5, ale trzeba podkreślić, że chłopcy podjęli walkę i nie odstawiali nogi pomimo przewagi fizycznej przeciwnika. Wielki szacun dla nich, bo wyciągnęli cenną lekcje z tego sparingu. Bramkę dla naszej drużyny strzelił Mietelski. Natomiast w popołudniowej sesji nasi zawodnicy odbyli trening na boisku. Na tych zajęciach było bardzo dużo rywalizacji indywidualnej i chłopcy walczyli tak jak przystało na prawdziwych zawodników, czyli do samego końca. Jutro wielki dzień, ponieważ jedziemy na mecz BARCELONY !!!

.

- rocznik 2009 (trenerzy Damian Dróżdż i Michał Filipek):

Dzień 2009 można by powiedzieć jak co dzień, mianowicie intensywnie i na pełnych obrotach. Sparing z drużyną z Jarosławia, gdzie okazało się, że zawodnicy drużyny przeciwnej byli dużo starsi pokazał, jak dużą jakość ma nasza drużyna. Przegraliśmy warunkami fizycznymi, ale gra piłką i umiejętności czysto piłkarskie były po naszej stronie. Drugi sparing z drużyną Wda Lipusz już z rocznikiem 2009 nasza drużyna zaliczyła pewne zwycięstwo. Kończąc dzień spotkaliśmy się wspólnie z rocznikiem 2008 na spotkaniu z Panią psycholog. Z niecierpliwością czekamy na jutrzejszy dzień, czeka nas wyjazd do Barcelony.

JKS Jarosław - 2009  5:2 (Tarnowski Oliwier 2x)

Wda Lipusz - 2009   3:7 (Oliwier Tarnowski 3x, Ronaldo Kocot, Dawid Bielak, Oskar Szymanowski, Jan Pyryt)

.

- rocznik 2010 (Zdzisław Kowalski i Adrian Gałuszka):

Kolejny dzień za nami, dziś rozegraliśmy sparing z drużyną Chojniczanki Chojnice rocznikiem 2009, a nawet byli chłopcy z rocznika 2008. Przegraliśmy 1:7 (bramka dla nas Manfred Rost). Kilka akcji naprawdę bardzo ładnych na tle starszych chłopców. Końcowy wynik nie oddaje gry i sytuacji niewykorzystanych przez naszych zawodników. Po południu odbyliśmy regeneracje na basenie, po kolacji drużyna miała spotkanie z Panią psycholog.

.

- grupa dodatkowa (trenerzy Łukasz Żmuda i Henryk Kurek):

Piąty dzień obozu. Podopieczni po śniadaniu się udali na poranną sesje treningową. Wykorzystaliśmy ją na szkolenie techniki podań oraz poruszanie się bez piłki. W kolejnej części treningu zawodnicy grupy dodatkowej stoczyli równy pojedynek z rocznikiem 2006. Mimo różnicy wieku chłopcy odnieśli nieznaczne porażki od dwóch drużyn złożonych z zawodników wyżej wspomnianej grupy wiekowej. Poranny trening zakończony został ćwiczeniami stabilizacyjnymi. Po obiedzie chłopcy udali się na basen, żeby zniwelować mikrourazy oraz popracować nad wytrzymałością. Po kolacji nasi sportowcy dostali czas wolny, aby odpocząć przed niedzielnym wyjazdem na mecz Barcelony.

.

FILMIKI z 5 DNIA

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

.

Wszelkie pytania, które się Państwu nasuną można uzyskać pod numerami telefonów organizatorów:

Mariusz Grząba – 513 762 356 organizator

Jarosław Pałgan – 509 022 310 kierownik

..

TAKIE ATRAKCJE MOŻNA PRZEŻYĆ TYLKO Z BIUREM PODRÓŻY BK TURISMO, KTÓRE ORGANIZUJE WŁAŚNIE TAKIE OBOZY SPORTOWE I NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIA !!!

TWÓJ KLUB MOŻE ZAGRAĆ NASTĘPNY Z HISZPANAMI !!!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !!!

źródło: własne

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO "LOKALNA PIŁKA" OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) - DG Łosień
  • REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów) - DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) - Sławków
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT - 530 000 566
  • CUTLINE (odzież sportowa, odzież casualowana, sublimacja) - 792 799 000
  • CENTRUM PSYCHOTERAPI - PSYCHOLOG SPORTU (praca z drużynami, rodzicami zawodników)

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

=======================================================================================