OBÓZ HISZPANIA - 4 DZIEŃ

PODOKRĘG SOSNOWIEC JEDZIE NA BARCĘ !!!

DZIEŃ 4

SESJA NA PLAŻY z PREZYDENTEM i PREZESEM PODOKRĘGU !!!

.

4 dzień przynosi nam dużo ciepłego słońca (to chyba najcieplejszy dzień). Tak naprawdę to dużo się ten 4 dzień nie różnił od 3. Były treningi ranne i popołudniowe. Odbywały się one na boiskach i plaży. Małym wyjątkiem od ostatnich dni była sesja zdjęciowa na plaży. Miło nam poinformować, że nasz obóz piłkarski odwiedził Prezydent Sosnowca Pan Arkadiusz Chęciński, oraz Prezes Podokręgu Sosnowiec Pan Józef Grząba. Młodzi piłkarze wraz całym sztabem trenerskim jak i nasi zacni goście porobili sobie wspólne zdjęcia na plaży (zapraszamy do naszej galerii, w której wszystko można zobaczyć). Wieczorem jeszcze 2 roczniki odbyły spotkania z psychologiem. Mamy dla Państwa małą niespodziankę, ale ona znajduje się w filmikach, do których oglądnięcia serdecznie zapraszamy !!!

.

Informacja odnośnie zdjęć na stronie. Jeśli ktoś używa telefonu komórkowego, to proszę zmienić widok z mobilnego na komputerowy (galeria jest w dwóch miejscach - pod kalendarium i po prawej stronie strony, jest również pod samym artykułem).

.

WYNIKI GIER oraz PODSUMOWANIA DNIA przez TRENERÓW:

.

- rocznik 2006 (trenerzy Daniel Płatek i Gustaw Cyankiewicz):

Od porannego rozruchu o 6 rano (który był dla chętnych, ale stawiła się większość zespołu) rozpoczęliśmy dzień dzisiejszy. W porannej sesji treningowej skupiliśmy na grze w obronie. Po treningu wszyscy udali się na wspólne zdjęcia. Po południu zawodnicy udali się na plażę i tam odbyli jednostkę treningową w formie gier i zabaw. Po kolacji kolejne wykłady teoretyczne na temat taktyki. Był to pracowity dzień.

.

- rocznik 2007 (trenerzy Maciej Mizia i Bartosz Mizia):

Dzisiejszy dzień zaczęliśmy od gierki z grupą dodatkową. Była to gra typowo zabawowa. Popołudniowy trening odbył się na plaży. Zawodnicy pracowali nad motoryką, a na sam koniec zagrali w przysłowiowego dziadka. Dzień zakończyliśmy spotkaniem z Panią psycholog. Kolejny pozytywny dzień dla nas. Chłopcy bardzo ciężko pracują, ale co najważniejsze każdy jest zadowolony. Jutro czekają nas kolejne emocje.

.

- rocznik 2008 (trenerzy Adam Zbroszczyk i Marcin Moruś):

W dniu dzisiejszym rocznik 2008 rozegrał 1 sparing, oraz odbył jedną jednostkę treningową na plaży. Rano o godzinie 9.30 zagraliśmy grę wewnętrzną z rocznikiem 2009, w której z dobrej strony pokazali się zawodnicy, którzy walczą o pierwszy skład. Wygrana 5:1 wcale nie odzwierciedla wydawałoby się dominacji, ponieważ rocznik 2009 naprawdę chciał się mocno pokazać na tle starszych kolegów. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Stolarski, Krzyżkiewicz, Widurski, Biały, Cyzowski. Natomiast w popołudniowej sesji chłopcy dostali od trenerów trochę więcej luzu ze względu na duże obciążenia podczas tego obozu i dlatego wyruszyliśmy na plażę, gdyż pogoda dopisała. Wspólne zabawy na piasku, rozegrany mini mecz, oraz wejście do wody sprawiły, że chłopcy chociaż na chwile zapomnieli o trudach obozowych. Pamiętajmy, że to są jeszcze dzieci i też muszą mieć inną aktywność. Jutro natomiast luzu nie będzie, bo rano kolejny sparing z ciekawą drużyną !!!!

.

- rocznik 2009 (trenerzy Damian Dróżdż i Michał Filipek):

Dzisiaj kolejny bardzo intensywny dzień naszego rocznika 2009. Rozpoczęliśmy go od sparingu z naszymi kolegami z rocznika 2008. Był to bardzo trudny rywal, jednak udało się nam rozegrać bardzo dobre spotkanie. Ostatecznie przegrywamy, a honorową bramkę strzela Oliwier Tarnowski. Pokazujemy, że mamy bardzo duży potencjał w zespole. Cechuje nas zaangażowanie oraz to, że każdy zawodnik wnosi coś wartościowego do zespołu. Niespodziewanie na drugim treningu zamiast zaplanowanych zabaw i gier rozegraliśmy jednocześnie dwa mecze sparingowe z bardzo mocnym zespołem Naprzodu Lipiny 2008. Zanotowaliśmy dwie przegrane, jednak nauka wyciągnięta z tych pojedynków z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Zmęczenie daje o sobie znać, jednak my zaciskamy zęby i pracujemy dalej. Brawo 2009!

.

- rocznik 2010 (Zdzisław Kowalski i Adrian Gałuszka):

Dzisiejszy dzień to trening ranny, gdzie nasi zawodnicy trenowali jakość podań i strzałów z prawej i lewej nogi zakończony meczami na 4 zespoły. W godzinach popołudniowych siedzieliśmy na regeneracyjnym spacerze na plaży, zamoczeniu nóg w morzu. Dzień pozytywny, dużo uśmiechu, dużo zabawy.

.

- grupa dodatkowa (trenerzy Łukasz Żmuda i Henryk Kurek):

Po śniadaniu chłopcy udali się na sparing z kadrą podokręgu rocznika 2007. Mimo zaangażowania oraz serca włożonego w spotkanie, ulegli podopiecznym Bartosza i Macieja Mizi. Popołudniowa sesja treningowa, to turniej zorganizowany na pobliskiej plaży. Wieczorem chłopcy udali się na spotkanie z psychologiem sportowym, gdzie odbyli trening motywacyjny.

.

FILMIKI z 4 DNIA

.

Wszelkie pytania, które się Państwu nasuną można uzyskać pod numerami telefonów organizatorów:

Mariusz Grząba – 513 762 356 organizator

Jarosław Pałgan – 509 022 310 kierownik

..

TAKIE ATRAKCJE MOŻNA PRZEŻYĆ TYLKO Z BIUREM PODRÓŻY BK TURISMO, KTÓRE ORGANIZUJE WŁAŚNIE TAKIE OBOZY SPORTOWE I NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIA !!!

TWÓJ KLUB MOŻE ZAGRAĆ NASTĘPNY Z HISZPANAMI !!!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !!!

źródło: własne

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO "LOKALNA PIŁKA" OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) - DG Łosień
  • REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów) - DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) - Sławków
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT - 530 000 566
  • CUTLINE (odzież sportowa, odzież casualowana, sublimacja) - 792 799 000
  • CENTRUM PSYCHOTERAPI - PSYCHOLOG SPORTU (praca z drużynami, rodzicami zawodników)

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

=======================================================================================