LIGA RED BOX WIOSNA - ROZPOCZĘTA

INNE ROZGRYWKI

Za nami drugi tydzień rywalizacji w sezonie Wiosna 2020 Ligi RED BOX w Katowicach.

Zmagania w stolicy Górnego Śląska rozpędzają się błyskawicznie, niemal wszystkie drużyny mają już za sobą debiut na popularnym Rapidzie.

W Ekstralidze niespodziewanie starcie z A-TNem przegrał Krysław S.C. Wpadka mistrza podparta została wygraną po ciężkim boju z Kraken Teamem, który podopiecznym Sławomira Mansela poprzeczkę postawił bardzo wysoko. Póki co w samym „czubie” niespodziewanie znajdują się Tyskie Browary Książęce, oraz beniaminek Szóstka Katowice, które wygrały oba swoje premierowe pojedynki.

W Pierwszej Lidze grupie A zdecydowana większość meczy pozostaje nierozstrzygnięta do samego końca. Niezwykle ciężko przewidzieć dziś, które dwa zespoły wywalczą sobie przywilej gry w gronie najlepszych, do tego miana kandyduje co najmniej kilka diametralnie różnych zespołów. Póki co najlepszy jest spadkowicz GRUPA ZARMEN, która wyprzedza w tabeli powracający do RED BOXu Pryzmat Zabrze, oraz debiutanta AC Bogucice. Podobnie rzecz się ma w grupie B. Świetne otwarcie MPFC (dwie wygrane) zatrzymało FC Under Forest (remis 4-4), a gdy do tej wyliczanki dodamy jeszcze imponujące kadrowo W.S.D. w walce o top 2 zrobi nam się ogromny ścisk.

Dopiero następne tygodnie pozwolą wyłonić głównych faworytów, choć biorąc pod uwagę niezwykle silne „stany średnie” (reprezentowane przez m.in. Pućcie do Zmiany, SPFC czy Devol) wydaje się, że dopiero w rundzie finałowej poznamy odpowiedź na najbardziej palące pytania.

Cały czas można jeszcze zgłaszać chęć udziału w wiosennych rozgrywkach. Więcej informacji na stronie internetowej ligiredbox.pl, pod numerami telefonów: 790204371, 790224029, lub mailowo: ligislask@redboxsport.pl.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług pod linkiem:

KONTAKT:

REDBOX KATOWICE
ul. Bukowa 1a (stadion GKS)

TELEFONY:

Adam Komin tel.790 224 029
akomin@redboxsport.pl

Sebastian Komin tel.730 995 504
s.komin@redboxsport.pl

GODZINY OTWARCIA:

Pon - Pt: 10-18
Soboty: 09-13