KOB: TRENER TS ROW RYBNIK ZREZYGNOWAŁ

KOBIETY - EKSTRALIGA

TS ROW RYBNIK BEZ TRENERA

Po 2 latach i 2 miesiącach trener kobiecej drużyny TS ROW Rybnik Łukasz Wojtala zrezygnował z prowadzenia drużyny. Rezygnacja nastąpiła po niedzielnym, przegranym meczu w Szczecinie z miejscową Olimpią 1:2.

Po 4 kolejkach ROW zajmuje ostatnie 12 miejsce z zerowym dorobkiem punktowym.

Oto co powiedział nam na koniec trener ROWU:

"Dziękuję wszystkim osobom związanym z TS ROW Rybnik. Jest mi niezmiernie miło, że mogłem być częścią tej historii i jako pierwszy trener wprowadzić zespół do Ekstraligi, jednak na podjęcie decyzji o odejściu z klubu zadecydowało wiele aspektów, ale chcę pamiętać tylko te najwspanialsze. Jestem pewien, że swoją wiedzą, warsztatem trenerskim, etosem ciężkiej pracy sprawiłem, że ten zespół na przestrzeni lat rozwinął swoje skrzydła. I taki chciałbym być zapamiętany w Rybniku."

Nasza redakcja dziękuje trenerowi za krótką, ale owocną współpracę, życząc szybkiego powrotu na ławkę trenerską!

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl