KOB: PEWNA WYGRANA GieKSy Z ROW-em

KOBIETY - EXTRAKLASA

GŁADKA WYGRANA GIEKSY

W 2 kolejce żeńskiej ekstraklasy spotkały się dwie drużyny z naszego regionu. W 1 kolejce cenny punkt z Konina przywiozły piłkarki GieKSy po remisie 1:1. natomiast piłkarki z Rybnika uległy u siebie 1:2 piłkarkom Śląska Wrocław. Obie drużyny miały chęć na wygraną, jednak więcej argumentów przemawiało za GieKS-ą i te argumenty było widać w meczu.

Wynik 3:0 jest wynikiem zasłużonym. Przed większą porażką rybniczanek uratowała ich bramkarka Patrycja Dulak, która bardzo często i pewnie interweniowała po strzałach katowiczanek. Następna kolejka już w weekend. GKS-a jedzie do Łodzi na mecz z UKS SMS, natomiast rybniczanki zagrają na własnym boisku z KKP Bydgoszcz
GKS KATOWICE - ROW RYBNIK  3:0 (2:0)
Kozak, Maciążka x2
ZDJĘCIA Z MECZU - KLIKNIJ TUTAJ