JANUSZ IŁCZYK TRENEREM ISKRY PSZCZYNA

LO BBTY

Nowym trenerem Iskry Pszczyna został Janusz Iłczyk. Zastąpił na tym stanowisku Roberta Gąsiora, który z kolei został trenerem Slavii Ruda Śląska (4 liga).

Janusz Iłczyk prowadził do tej pory takie kluby jak Piast Gliwice (młoda extraklasa), czy seniorskie Unię Dąbrowa Górnicza, CKS Czeladź, Tęczę Błędów, Unię Kosztowy, czy ostatnio Cyklon Rogoźnik.

Seniorzy Iskry rozpoczynają przygotowania 16 lipca. W planach są 4 sparingi:

20.07 - Przemsza Siewierz

24.07 - Sośnica Gliwice

27.07 - Beskid SKoczów

03.08 - Naprzód Lipiny

WAŻNA INFORMACJA DLA KIBICÓW ISKRY PSZCZYNA:

W związku z przebudową stadionu, wszystkie mecze jako gospodarz Iskra rozegra na boisku LKS Łąka.

• MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów)
  • REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów)
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne)
  • SKLEP Z NAPOJAMI (na różne okolicznościowe przyjęcia - rabat dotyczy tylko napojów),