IV: SARMACJA z PRZEMSZĄ na REMIS

IV LIGA gr.1

DERBY POWIATU BĘDZIŃSKIEGO NA REMIS

W sobotnim starciu dwóch drużyn z powiatu Będzińskiego padł sprawiedliwy remis 1:1.

W pierwszej połowie oglądaliśmy piłkarskie szachy. Gra głównie toczyła się w środkowej strefie boiska. Wprawdzie obie drużyny próbowały konstruować akcję, lub kontry jednak nie przyniosło to rezultatu i po pierwszej połowie mieliśmy remis 0:0.

W drugiej połowie zobaczyliśmy dwie bramki, po jednej dla każdej z drużyn. W 58. minucie goście przeprowadzili szybką kontrę, którą bramką zakończył Amadeusz Zając. Gospodarze dążyli do zmiany niekorzystnego wyniku i udało im się to dopiero w 82. minucie, kiedy to Alex Tyszczak podał do Kacpra Zawadzkiego, ten mając przed sobą tylko bramkarza pokonał go i zdobył wyrównującą bramkę.

Nic do końca się nie zmieniło i obie drużyny podzieliły się punktami.