IV: PODSUMOWANIE RUNDY: ROZWÓJ KATOWICE

SENIORZY - IV gr.2

PODSUMOWANIE RUNDY: TOMASZ WRÓBEL - ROZWÓJ KATOWICE

W poprzednim tygodniu, czyli 27 listopada KS Rozwój Katowice obchodził swoje 95-lecie. Z tej okazji nasza redakcja życzy nie 100, a 200 lat działalności piłkarskiej, a jeśli ma to wyglądać tak jak teraz, to niech ta działalność trwa wiecznie!

Wszystkiego najlepszego dla całego klubu !!!

My kontynuujemy podsumowania rundy. Kolejnym klubem jest oczywiście Rozwój Katowice. Rundę podsumowuje trener Tomasz Wróbel.

Zapraszamy wszystkich chętnych trenerów do wysłania swojego podsumowania na naszą skrzynkę pocztową:lokalnapilka@wp.pl

Tomasz Wróbel: Jest we mnie trochę niedosytu. Skoro wyglądamy tak dobrze na tle drużyny zajmującej pierwsze miejsce, to zawsze chodzi po głowie myśl, że szkoda kilku meczów, szczególnie z początku sezonu. Niedawno już mówiłem, że jesteśmy gotowi, by wygrywać. Wszystkiego oczywiście wygrać się nie da, bo to tylko i aż piłka nożna, ale jeśli będziemy dalej tak ciężko pracować, będziemy dalej szli w dobrym kierunku. Gratulacje dla naszej młodej Drużyny za bardzo dobrą rundę. Zdobyć 28 punktów w 15 meczach w debiutanckim sezonie to całkiem niezły wynik. Cieszy także fakt, że udało się dograć tą rundę do końca mimo pandemii.

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO"LOKALNA PIŁKA"OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

• MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) -DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) -Sławków
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT -530 000 566