IV: JANUSZ IŁCZYK NIE JEST JUŻ TRENEREM ISKRY

SENIORZY - IV gr.2

JANUSZ IŁCZYK DO WZIĘCIA

Janusz Iłczyk nie jest już trenerem Iskry Pszczyna. Trener Iskry po porozumieniu z władzami klubu rozwiązał umowę z Pszczyńskim klubem. Nazwisko nowego trenera nie jest jeszcze znane. Trwają rozmowy z kandydatami.

"Chciałem bardzo podziękować Panu Prezesowi za wspólny czas i możliwość pracy w Iskrze. Chciałem również podziękować piłkarzom i osobom, którzy pomagali mi w pracy na ławce trenerskiej. Życzę klubowi powodzenia i wszystkiego najlepszego." - powiedział Janusz Iłczyk.

Nasza redakcja dziękuje trenerowi Iłczykowi za dobrą współpracę, życząc szybkiego powrotu na ławkę trenerską. Trener Iłczyk znany jest z pracy trenerskiej min. w takich klubach jak Unia Dąbrowa Górnicza, Tęcza Błędów, Unia Kosztowy, Cyklon Rogoźnik, czy CKS Czeladź.

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl