IV: HARMONOGRAM SPARINGÓW 4 liga gr.1

SENIORZY - IV LIGA gr.1

HARMONOGRAM SPARINGÓW

.

Jak co roku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych czytelników i zarazem kibiców 4 ligi grupy I tworząc harmonogram gier sparingowych. Większość klubów rozpoczęła już zimowe przygotowania do niezwykle wymagającej rundy rewanżowej.
.
Szombierki Bytom

28.01 Ruch Chorzów (11:00), ROW Rybnik (13:00)

01.02 Pniówek Pawłowice (10:00), LKS Goczałkowice (12:30)

05.02 Podlesianka Katowice (18:00)

08.02 Górnik II Zabrze (11:00), GKS Katowice (13:00)

12.02 Orzeł Miedary (18:00)

15.02 Kuźnia Ustroń (11:00)

19.02 Beskid Skoczów (18:00)

22.02 Stal Brzeg

29.02 MKS Siemianowiczanka (11:00)

07.03 Polonia Łaziska Górne (11:00)

.

Unia Kosztowy

25.01 LKS Goczałkowice (13:00)

01.02 Podlesianka Katowice

08.02 Polonia Łaziska Górne

12.02 AKS Mikołów (20:00)

15.02 GKS II Tychy (11:00)

21.02 AKS Niwka Sosnowiec (18:45)

25.02 JUVE Jaroszowice (20:30)

29.02 Pniówek Pawłowice

07.03 MKS Siemianowiczanka

.

Znicz Kłobuck

18.01 RKS Radomsko

25.01 OKS Olesno

01.02 Stradom Częstochowa

07.02 Pogoń Kamyk

22.02 Agroplon Głuszyna

29.02 MKS Myszków

07.03 Warta Działoszyn

.

Warta Zawiercie

18.01 MKS Myszków

25.01 GKS II Tychy

29.01 Piliczanka Pilica

01.02 w trakcie ustalenia

05.02 Rozwój Katowice U17

08.02 Zieloni Żarki

15.02 Gwarek Zabrze U17

19.02 Słomniczanka Słomniki

22.02 Górnik Wojkowice

29.02 Jutrzenka Giebułtów

07.03 Zagłębie II Sosnowiec

.

Ruch Radzionków

25.01 Spójnia Landek

28.01 Unia Strzybnica

01.02 Odra Wodzisław

08.02 Górnik Zabrze U18

12.02 Podlesianka Katowice

15.02 Pniówek Pawłowice

19.02 Ruch Chorzów

22.02 Unia Krapkowice

26.02 Orzeł Babienica/Psary

29.02 Ruch Zdzieszowice

07.03 LKS Bełk

.

AKS Mikołów

01.02 Wawel Wirek 9:00

05.02 Gwarek Tarnowskie Góry 18:00

08.02 Unia Książenica 10:45

12.02 Unia Kosztowy 20:00

15.02 Polonia Łaziska Górne

19.02 Ruch Chorzów

22.02 Kuźnia Ustroń 11:00

26.02 Naprzód Lipiny 20:00

29.02 Sparta Katowice 11:00

07.03 Orzeł Miedary 11:00

.

Przemsza Siewierz

18.01 Victoria Częstochowa

25.01 Iskra Pszczyna

01.02 Zagłębie II Sosnowiec

08.02 MRKS Czechowice-Dziedzice

15.02 Szczakowianka Jaworzno

22.02 Podbeskidzie II Bielsko-Biała

29.02 Drzewiarz Jasienica

07.03 LKS Czaniec

.

Polonia Poraj

01.02 Działoszyn

09.02 Pogoń Kamyk

15.02 Oka Olesno

22.02 Kleszczów

29.02 RKS Radomsko

07.03 KS Panki

.

Raków II Częstochowa

01.02 MKS Myszków

08.02 FC Trinec U19

22.02 Gwarek Zabrze CLJ

29.02 rywal do potwierdzenia

07.03 Znicz Kłobuck Puchar Polski

.

Sarmacja Będzin

01.02 Gwarek Tarnowskie Góry

05.02 Polonia Bytom

08.02 GKS II Tychy

15.02 Spójnia Landek

22.02 LKS Rajsko

29.02 MKS Trzebinia

07.03 Drzewiarz Jasienica

.

Unia Dąbrowa Górnicza

18.01 Victoria Jaworzno

25.01 MKS Trzebinia

29.01 GKS II Tychy

01.02 Spójnia Landek

08.02 Pogoń Imielin

15.02 Beskid Andrychów

22.02 Drzewiarz Jasienica

29.02 Podlesianka Katowice

07.03 Unia Oświęcim

.

Śląsk Świętochłowice

01.02 Górnik Wojkowice

08.02 Podlesianka Katowice

12.02 Naprzód Lipiny

15.02 AKS Niwka Sosnowiec

19.02 UKS Ruch Chorzów

22.02 MKS Siemianowiczanka

26.02 GKS II Katowice

29.02 Ruch Chorzów jun.

07.03 Piast II Gliwice

.

Gwarek Ornontowice

18.01 Młodość Knurów 10:00

25.01 KS Sośnica 10:00

01.02 Wisła II Kraków 10:00

08.02 Podbeskidzie II Bielsko-Biała

15.02 Drzewiarz Jasienica 10:00

22.02 Odra Wodzisław Śl.

26.02 Concordia Knurów 19:30

29.02 Unia Książenica

07.03 Wilki Wilcza 10:00

.

Slavia Ruda Śląska

24.01 Wawel Wirek 18:00

29.01 Start Sierakowice

01.02 Górnik MK 11:00

05.02 Jastrząb Bielszowice 18:00

08.02 Szczakowianka Jaworzno 11:00

12.02 Gwarek Tarnowskie Góry 18:00

15.02 Forteca Świerklany 15:00

21.02 Bronowianka Kraków 18:00

29.02 Spójnia Landek 11:00

07.03 LKS Goczałkowice 11:00

.

Drama Zbrosławice

18.01 Odra Wodzisław

25.01 Przyszłość Ciochowice

01.02 Walka Zabrze

08.02 Jedność Boronów

15.02 Jedność Przyszowice

22.02 ŁTS Łabędy

29.02 Wilki Wilcza

07.03 Huragan Waksmund

.

RKS Grodziec

26.01 Chemik Kędzierzyn Koźle

29.01 Victoria Jaworzno

02.02 Pogoń Imielin

09.02 Odra Wodzisław Śl.

15.02 Tęcza Błędów

22.02 Zagłębie II Sosnowiec

29.02 GKS II Tychy

07.03 MKS Myszków

.

źródło: własne, Sebastian Dziedzic

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO "LOKALNA PIŁKA" OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) - DG Łosień
  • REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów) - DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) - Sławków
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT - 530 000 566
  • CUTLINE (odzież sportowa, odzież casualowana, sublimacja) - 792 799 000
  • CENTRUM PSYCHOTERAPI - PSYCHOLOG SPORTU (praca z drużynami, rodzicami zawodników)

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

=======================================================================================