IV: GWAREK ORNONTOWICE z NOWĄ DEFENSYWĄ

SENIORZY - IV gr.1

CIEKAWE RUCHY TRANSFEROWE W GWARKU

.

Zespół z Ornontowic przyzwyczaił nas do zajmowania w tabeli miejsca w środku stawki. Jesienią do osiągnięcia tego celu zabrakło dwóch punktów, a w przerwie zimowej zdecydowano się na podjęcie współpracy z trenerem Bilińskim, który wiosną będzie dysponował mocno odmienioną kadrą.
 

Aż sześć nazwisk widnieje na liście kadrowej Gwarka w kategorii odeszli. Piotra Kwaśniewski powrócił do bardziej profesjonalnej piłki wybierając ofertę z Chorzowa, a Mateusz Nowara z Ruchu Zdzieszowice. Dwóch zawodników, tj. Koleczko i Mizia wylądowało u beniaminka II grupy IV ligi Unii Książenice, a Bartosz Ściśla wybrał ofertę z Ligi Okręgowej w Ruptawie. Poważniejsze urazy wykluczają z gry Joachima i Stanka, a pod znakiem zapytania staje dalsza gra wyróżniającego się w lidze pomocnika Filipa Maziarza.

Przy takiej ilości zawodników odchodzących, zwłaszcza w defensywie działacze i trener ornontowiczan musieli się skupić na znalezieniu godnych następców. I tak kartę zawodnika podpisali były bramkarz m.in. Korony Kielce Sebastian Kosiorowski, defensor Górnika Polkowice Damian Małkowski, który był testowany w wyższych ligach oraz obrońca Zagłębia Sosnowiec Damian Hałatek. W linii pomocy mają pomóc wypożyczony Marcel Czypionka z bytomskiej Polonii oraz bardzo skuteczny w sparingach Szymon Małecki (GKS Katowice). Z drużyny rezerw do pierwszego zespołu przesunięto Marka Sikorę, a najmłodszym z nowo pozyskanych jest Piotr Pawełczyk z rocznika 2001 (UKS Ruch Chorzów).

.

źródło: własne, Sebastian Dziedzic

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO "LOKALNA PIŁKA" OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) - DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) - Sławków
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT - 530 000 566
  • CUTLINE (odzież sportowa, odzież casualowana, sublimacja) - 792 799 000
  • CENTRUM PSYCHOTERAPI - PSYCHOLOG SPORTU (praca z drużynami, rodzicami zawodników)

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

=======================================================================================