IV: BENIAMINEK Z MIKOŁOWA WZMACNIA KADRĘ

SENIORZY - IV gr.1

BENIAMINEK Z MIKOŁOWA WZMACNIA KADRĘ

;

Zespół z Mikołowa prowadzony przez Marcina Molka w przerwie zimowej został wzmocniony trzema zawodnikami, w tym dwóch pochodzi od rywala będącego bezpośrednim sąsiadem w ligowej tabeli.


AKS jako beniaminek bardzo solidnie pokazał się jesienią i nie chce zwalniać tego tempa. W realizacji tego celu ma pomóc doświadczony Michał Staszowski z Ruchu Radzionków, oraz dwóch młodzieżowców Kevin Rocki również z Cidrów, oraz Kordian Rusz z juniorskiego zespołu GKS Katowice. Natomiast ofertę walki o awans do IV ligi w drużynie z Myszkowa wybrał napastnik Saba Jikia.

Na tą chwilę największym wzmocnieniem z tej trójki wydaje się pozyskanie Michała Staszkowskiego, który radzi sobie zarówno w roli środkowego obrońcy, jak i defensywnego pomocnika. W przeszłości ten zawodnik występował w Młodej Ekstraklasie w Ruchu Chorzów, jak i grał w II-lidze w Jarocie Jarocin, czy w III-lidze w takich klubach jak Polonia Łaziska Górne czy Szombierki Bytom. Przygoda z Cidrami Staszowskiego trwała aż 3,5 roku i była okraszona awansem do III ligi w sezonie 2017/18. To nie jedyny zawodnik, który opuszcza Ruch, ponieważ ofertę ze Zbrosławic wybrał Dawid Gajewski, a z Będzina Andrzej Piecuch.

.

źródło: własne, Sebastian Dziedzic

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO "LOKALNA PIŁKA" OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) - DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) - Sławków
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT - 530 000 566
  • CUTLINE (odzież sportowa, odzież casualowana, sublimacja) - 792 799 000
  • CENTRUM PSYCHOTERAPI - PSYCHOLOG SPORTU (praca z drużynami, rodzicami zawodników)

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

=======================================================================================