GWIEZDNA LIGA MŁODYCH TALENTÓW 12.09 - RELACJA

TURNIEJE DZIECIĘCE

PODSUMOWANIE TURNIEJU

W ostatni weekend na hali sportowej Kresowa w Sosnowcu odbył się turniej "Gwiezdna Liga Młodych Talentów"

Mecze rocznika 2012 rozgrywane były od godziny 9.00. Mecze były rozgrywane systemem każdy z każdym. Czas meczu to 2x15 min. W turnieju tym wystąpiły min. takie drużyny jak: Słowik Olkusz, United Żywiec, GKS Jastrzębie, APN Czeladź, Zagłębie Sosnowiec, Akademia Bumerang

PODSUMOWANIE TURNIEJU rocznik 2012:

Zespoły: Słowik Olkusz, United Żywiec, GKS Jastrzębie, APN Czeladź, Zagłębie Sosnowiec, Akademia Bumerang

Zwycięzca turnieju: Słowik Olkusz

Najlepszy bramkarz: Karol Sołtysek (United Żywiec)

Najlepszy strzelec: Wojciech Bieniecki (APN Czeladź) - 25 bramek

Najlepszy zawodnik: Krzysztof Postołek (Słowik Olkusz)

Turniej podsumował organizator Sebastian Gzyl:

"Kolejna udana edycja turnieju Gwiezdna Liga Młodych Talentów. Uśmiechnięte buzie młodych piłkarzy, mnóstwo walki i zaangażowania w meczach, radość i rywalizacja. Cieszę się, że Stowarzyszenie KP Czarne Byki wraz z Kresowa Hala Piłkarska może organizować taki turniej. Kolejna edycja już za dwa tygodnie."

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl