"CO SŁYCHAĆ U..." - TĘCZA BŁĘDÓW

SENIORZY - 4 LO KATOWICE - SOSNOWIEC

"CO SŁYCHAĆ U…" - TĘCZA BŁĘDÓW

.

Kontynuujemy cykl artykułów „Co słychać u”…, czyli co słychać u drużyn, które rozpoczynają treningi przed rundą rewanżową. Kolejną drużyną jest Tęcza Błędów. O tym co w klubie słychać powiedział nam trener Mariusz Grząba.

.

Mariusz Grząba: W Tęczy przygotowania idą pełną parą. Pozyskaliśmy środkowego obrońcę, który grał na poziomie 2 lig, chcemy jeszcze kilku zawodników pozyskać. Po stronie strat na pewno jest odejście Sebastiana Dudka, który na boisku i w szatni dawał pozytywną energię i był przykładem dla młodszych kolegów. Oczywiście na pewno nam Go będzie brakowało, ale zrobimy wszystko, aby tą dziurę załatać. Na razie jesteśmy po 2 sparingach z drużynami A klasy wysoko wygranymi. Widać, że pomiędzy A klasą, a ligą okręgową jest duża różnica. Kolejnym naszym sparingpartnerem będzie już drużyna 4 ligowa RKS Grodziec i zobaczymy jak to będzie wyglądało, choć sparing to tylko podsumowanie mikrocyklu, ale do każdego sparingu podchodzimy poważnie i chcemy oprócz wykonanej solidnie pracy kończyć je zwycięstwami. Oczywiście wszystko co robimy jest pod kątem ligi, która jest najważniejsza.

.

źródło: własne, RaSa

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO "LOKALNA PIŁKA" OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) - DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) - Sławków
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT - 530 000 566
  • CUTLINE (odzież sportowa, odzież casualowana, sublimacja) - 792 799 000
  • CENTRUM PSYCHOTERAPI - PSYCHOLOG SPORTU (praca z drużynami, rodzicami zawodników)

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

=======================================================================================