"CO SŁYCHAĆ U..." - SOKÓŁ ORZECH

4 LO KATOWICE

"CO SŁYCHAĆ U..." – SOKÓŁ ORZECH

Kontynuujemy nasz artykuł "Co słychać u...". Kolejnym klubem jest ekipa z Orzecha.

Drużyna Sokoła Orzech przygotowuje się do rundy rewanżowej w IV grupie katowickiej LO. Wraz z początkiem stycznia zespół objął trener Łukasz Szymański. Ekipa z Orzecha rozpoczęła okres przygotowawczy z wysokiego C pokonując Ruch Radzionków (junior A1) 2:0 i remisując z Orłem Babienica/Psary 2:2. W ostatni weekend w Lublińcu ulegli tamtejszej Sparcie 4:2.

Co słychać w klubie powiedział nam trener Łukasz Szymański:

Ciężko pracujemy, aby w rundzie wiosennej regularnie punktować i wygrać jak największą ilość meczy. Jestem zadowolony z moich zawodników, bo pracują i prezentują odpowiednią jakość piłkarską. O zawodników, których mamy jestem spokojny, wiem że dadzą z siebie wszystko na meczach mistrzowskich. Naszym największym zmartwieniem jest teraz jednak ilość zawodników, kadra jest skromna, jeżeli chodzi o ilość, dlatego cały czas szukamy jeszcze wzmocnień.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO NASZEJ DRUŻYNY

Kontakt do trenera dla zawodników zainteresowanych testami w drużynie: 508 381871