"CO SŁYCHAĆ U..." - LKS ŻYGLIN

SENIORZY - A BYT

Wszyscy wiemy, co się obecnie dzieje w Polsce i na świecie. Pisaliśmy już, że mamy kilka materiałów do wrzucenia i wiemy, że są one nie do końca bieżące, ale chcemy je zaprezentować.Więc prosimy nie pisać w komentarzach o tym, że materiał jest nie na czasie.
.

CO SŁYCHAĆ U… - LKS ŻYGLIN

„Co słychać u”…, czyli co słychać u drużyn, które rozpoczynają treningi przed rundą rewanżową. Kolejną drużyną jest drużyna z A klasy bytomskiej. O tym co w klubie słychać powiedział nam trener Sebastian Żak.

.

Sebastian Żak: W tym wypadku cieszymy się, że czas szybko biegnie i można będzie za chwilę wrócić do rywalizacji o punkty. Okres przygotowawczy był długi, ale staraliśmy się go w pełni wykorzystać. Zapowiadałem, że szukamy wzmocnień i tak też się stało. 3 transfery potwierdzone, 3 na finiszu. Rutyna zmieszana z młodością zasila naszą kadrę, powodując, że będziemy bardziej stabilni. Dokonaliśmy wzmocnień na każdej pozycji. Teraz potrzebujemy tylko czasu, żeby wszystko ładnie zatrybiło. Rozegraliśmy 5 gier kontrolnych. Nasz bilans to 2 zwycięstwa, 3 remisy. Wygląda to obiecująco. Czekamy na ligę i ona nas zweryfikuje.

.

źródło: własne, Rafał Sacha

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO "LOKALNA PIŁKA" OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) - DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) - Sławków
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT - 530 000 566
  • CUTLINE (odzież sportowa, odzież casualowana, sublimacja) - 792 799 000
  • CENTRUM PSYCHOTERAPI - PSYCHOLOG SPORTU (praca z drużynami, rodzicami zawodników)

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

=======================================================================================