"CO SŁYCHAĆ U..." - LKS BRZEŹCE

A KLASA TYCHY

"CO SŁYCHAĆ U..." – LKS BRZEŹCE

Kontynuujemy nasz artykuł "Co słychać u...". Kolejnym klubem jest ekipa z Brzeźca. Co słychać w klubie powiedział nam trener Bartosz Sowa:

Trenujemy dwa razy w tygodniu plus sobota sparing. Rozegraliśmy już cztery sparingi, mamy jeszcze dwa, a potem zaczynamy już ligę. Jeśli chodzi o wzmocnienia to na dzień dzisiejszy już mamy dwa potwierdzone, a trzy próbujemy załatwić, choć nie zawsze jest prosto z tymi klubami się porozumieć. Dołączmy do tego jeszcze siłownie, basen, taka ogólna integracja i myślę, że do sezonu będziemy dobrze przygotowani. Co do celów w lidze, to założeniem przed sezonem było utrzymanie się i tego się trzymamy. Myślę, że to już po pierwszej rundzie jest spełnione. Sezon pokaże, a boisko zweryfikuje. Na dzień dzisiejszy będzie raczej ciężko włączyć się o awans, bo tak jak mówię, kadrowo stoimy słabo – mamy dużo kontuzji, i to nam może utrudnić tę walkę. Jeśli będziemy mieć 13-14 zawodników do dyspozycji to może być ciężko.