"CO SŁYCHAĆ U..." - ISKRA PSZCZYNA

1 LO KATOWICE

"CO SŁYCHAĆ U..." – ISKRA PSZCZYNA

Kontynuujemy nasz artykuł "Co słychać u...". Kolejnym klubem jest ekipa z Pszczyny. Co słychać w klubie powiedział nam trener Robert Gąsior:

Przygotowania rozpoczęliśmy zgodnie z planem czyli 15 stycznia na naszych obiektach (sztuczne boisko i siłownia). Chłopaki ciężko pracowali na treningach. Z frekwencji i zaangażowania jestem zadowolony, aczkolwiek w niektórych meczach sparingowych było widoczne zmęczenie, lecz graliśmy z mocnymi drużynami jak np. MKS Trzebinia, Dąb Gaszowice, czy Szczakowianka Jaworzno i tu pretensji do chłopaków mieć nie mogę. W przerwie zimowej odeszło dwóch zawodników, a są to Tomasz Kocerba i Mateusz Gołek. Pozyskaliśmy natomiast doświadczonego napastnika Darka Kota, który na pewno swoim doświadczeniem pomoże naszej młodej drużynie. Z okresu przygotowawczego mogę być zadowolony w stu procentach, jednak nie omijały nas także kontuzje, które mam nadzieję do pierwszego meczu ligowego z Fortuną Wyry będą wyleczone. Mamy bardzo młody zespół, więc na pewno jakieś wpadki mogą się zdarzyć, ale jestem dobrej myśli po tym co widzę na treningach.

foto: www.iskra.pszczyna.pl