"CO SŁYCHAĆ U..." - DRZEWIARZ JASIENICA

SENIORZY - IV gr.2

CO SŁYCHAĆ U… - DRZEWIARZ JASIENICA

„Co słychać u”…, czyli co słychać u drużyn, które rozpoczynają treningi przed rundą rewanżową. Kolejną drużyną jest drużyna z IV ligi 2 grupy śląskiej Drzewiarz Jasienica. O tym co w klubie słychać powiedział nam trener Paweł Łoś.

.

RS: Co słychać w Drzewiarzu panie trenerze?

PŁ: Bardzo dobrze. Ogólnie rzecz biorąc taki najcięższy okres za nami. Przygotowujemy się do startu. Zostało tak naprawdę niewiele czasu, także jedziemy w kierunku wyświerzenia. Dużo, dużo pracy tak naprawdę. Taktycznej, motorycznej, wprowadzania nowych zawodników, no i budowanie nowego stylu gry poniekąd, także dbanie o to co było i budowanie nowych rozwiązań. Czas spędzamy pracowicie.

RS: Kadra już zamknięta, czy jeszcze ktoś do Was dojdzie?

PŁ: Na ten moment mamy jednego zawodnika w fazie testów, jeszcze jakby nie daliśmy informacji na temat tego kto dołączył, a są takie osoby. Myślę, że w najbliższych tygodniach tak naprawdę, myślę, że przed samym startem te dwa tygodnie do ligi taka informacja oficjalnie wyjdzie. Jest kilka nowych twarzy.

RS: 6 punktów straty do lidera i w czołówce jest dosyć ciasno. Jest szansa powalczyć o tą czołówkę? Goczałkowice są chyba raczej poza zasięgiem, choć to piłka nożna i wszystko się jeszcze może zdarzyć…

PŁ: Powiem tak, że z dużym szacunkiem podchodzimy do tej ligi i ta różnica nie jest duża i w kierunku góry jak i kierunku środka czy dołu, więc tutaj będziemy się koncentrować na każdym spotkaniu. Każde spotkanie będzie dla nas istotne i będziemy w nim walczyć o 3 punkty. Nie wychodziłbym tak daleko, zobaczymy jak będzie w czerwcu czas pokaże. Czas i tak upłynie i w czerwcu będziemy mogli porozmawiać ponownie, natomiast koncentrujemy się na tym pierwszym spotkaniu i na tym co się dzieje obecnie. Na każdym treningu, każdym dniu, każdym czasie na którym razem się spotykamy.

RS: Właśnie trener już wspomniał o tym, że się koncentrujecie na tym pierwszym spotkaniu. Chciałem zapytać właśnie, czy myśli trener, że ten pierwszy mecz zadecyduje o tym co dalej będzie? Jedziecie na lidera. W przypadku porażki będzie to już 9 punktów straty, a w przypadku dobrego wyniku dalej macie kontakt.

PŁ: Ja powiem tak, tych spotkań jest sporo, więc ja bym nie ograniczał tylko do jednego spotkania. Wiadomo ta przewaga może iść w górę, albo w dół. Natomiast ja w takich kategoriach na to nie patrzę. Patrzę na zwycięstwa, na rozwój tego zespołu, na wprowadzanie młodych zawodników, budowanie stylu. Efekt kolejnych zwycięstw w każdym kolejnym spotkaniu może dać bardzo dobry wynik. Natomiast czy będzie miał wpływ? Na pewno będzie miał wpływ na aspekt mentalny zespołu, na liczbę punktów, na to co się będzie działo. Koncentrujemy się na tym co będzie. Myślę, że wtedy będziemy już wiedzieć co tak naprawdę dalej. Rozważać to w takich kwestiach. Teraz pytanie jest jaki jest nasz cel główny? To jest takie zasadnicze pytanie, bo to mogą być miejsca od 1 do 5, więc zobaczymy jak to będzie…

RS: Dziękuję za rozmowę.

.

źródło: własne, Rafał Sacha

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO "LOKALNA PIŁKA" OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) - DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) - Sławków
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT - 530 000 566
  • CUTLINE (odzież sportowa, odzież casualowana, sublimacja) - 792 799 000
  • CENTRUM PSYCHOTERAPI - PSYCHOLOG SPORTU (praca z drużynami, rodzicami zawodników)

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

=======================================================================================