"CO SŁYCHAĆ U..." - CYKLON ROGOŹNIK

SENIORZY - 4 LO KATOWICE - SOSNOWIEC

"CO SŁYCHAĆ U…" - CYKLON ROGOŹNIK

.

Kontynuujemy cykl artykułów „Co słychać u”…, czyli co słychać u drużyn, które rozpoczynają treningi przed rundą rewanżową. Kolejną drużyną jest Cyklon Rogoźnik. O tym, co w klubie słychać powiedział nam trener Mateusz Mańdok.

.

Mateusz Mańdok: Zajęcia wznowiliśmy 14 stycznia. Trenujemy 4 razy w tygodniu, w tym mecz sparingowy. Swoją formę szlifujemy na sztucznych boiskach w Czeladzi, Miechowicach, pobliskim Orliku, oraz zaprzyjaźnionej siłowni w Piekarach Śląskich. Frekwencja na treningach wzorowa, praktycznie na każdych zajęciach mam do dyspozycji ok. 20 zawodników. Wiosną w naszych barwach nie zobaczymy Daniela Nowaka, oraz Teche Abandy. Przymierzani do gry w Cyklonie (w zasadzie pozostaje dopięcie szczegółów transferowych z byłymi klubami) są 16-letni Kacper Kucharczak, oraz bardziej doświadczeni, Wojciech Gałęziok i Sebastian Dudek. W dotychczasowych meczach kontrolnych zanotowaliśmy 3 wygrane i dwa remisy. Harmonogram sparingów został jednak tak ułożony, aby poprzeczka co do rywali permanentnie rosła i z każdym kolejnym meczem wymagania były coraz większe. Mimo dobrych wyników, już widać mankamenty, które musimy poprawić. W międzyczasie wzięliśmy udział w XXV Memoriale Włodzimierza Mazura w Sosnowcu, w którym zajęliśmy świetne II miejsce. Ulegliśmy tylko nieznacznie w finale SFC Opawa z Czech. Ze spraw, które martwią, to kontuzje trzech zawodników. Mam jednak nadzieję, że dwójka z nich już wkrótce powróci do treningów, sytuacja ostatniego wygląda póki co nieciekawie.

.

źródło: własne, RaSa

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO "LOKALNA PIŁKA" OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) - DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) - Sławków
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT - 530 000 566
  • CUTLINE (odzież sportowa, odzież casualowana, sublimacja) - 792 799 000
  • CENTRUM PSYCHOTERAPI - PSYCHOLOG SPORTU (praca z drużynami, rodzicami zawodników)

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

=======================================================================================