"CO SŁYCHAĆ U..." - CKS CZELADŹ

A SOS

CKS CZELADŹ

Kolejnym klubem, gdzie pytamy o to co się dzieje przed sezonem jest A klasowy klub z Czeladzi CKS. Pytamy trenera CKS-u Mariusza Muszalika o to, co się dzieje na chwilę obecną w klubie.

Mariusz Muszalik (trener): Jeżeli chodzi o nasze przygotowania, to zaczęliśmy 16-go lipca. Trenujemy trzy razy w tygodniu plus sparing. Pierwszy sparing z Odrą Miasteczko zremisowaliśmy 2:2, drugi z Łazowianką 1:1, trzeci wygraliśmy z MK Katowice 3:1, czwarty z Łagiszą z powodu ulewy się niestety nie odbył, piąty przegrywamy z Wojkowicami 6:8.  Gramy jeszcze sparing z UKS-Szopienice. Jeżeli chodzi o kadrę to odeszli od nas Pisarek, Wojcieszak, Kuzior, Pazdziorek, nie wiadomo czy zostanie Pilszczek. Przyszło do nas kilku nowych zawodników. Dwóch młodych bramkarzy,  dwóch chłopaków z Hetmana. Mamy dwa powroty naszej młodzieży, oraz zawodników, którzy po przerwie wracają do grania.Cały czas poszukujemy jeszcze zawodników do wzmocnienia rywalizacji, ale na pewno nic na siłę. Czeka nas dużo pracy, bo ta kadra się zmieniła, ale z optymizmem patrzymy na to, co przynosi każdy trening.

• MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów)
  • REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów)
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne)
  • SKLEP Z NAPOJAMI (na różne okolicznościowe przyjęcia - rabat dotyczy tylko napojów),