"CO SŁYCHAĆ U..." - AKS MIKOŁÓW

1 LO KATOWICE

"CO SŁYCHAĆ U..." – AKS MIKOŁÓW

Kontynuujemy nasz artykuł "Co słychać u...". Kolejnym klubem jest ekipa z Mikołowa. Co słychać w klubie powiedział nam trener Marcin Molek:

Przygotowania dobiegają końca. Ich przebieg uważam na dobrym poziomie, bo zawsze mogłyby być lepiej. Mam tu na myśli trochę urazów, które dotknęły naszych zawodników. Zapewne inne obciążenia w tym okresie i gra na sztucznych murawach miała na to wpływ. Wyniki sparingów w tym okresie były różne, ale na tym etapie przygotowań jest to normalne, gdzie testuje się zawodników, próbuje różne warianty ustawienia. Zbliżamy się powoli do pierwszego meczu i widzę, że wszystko powoli idzie w dobrym kierunku. Musimy dalej pracować, bo zespól jest nadal w budowie i potrzeba jeszcze czasu żeby funkcjonował należycie. Czekamy już na pierwszy mecz, bo adrenalina w meczach o stawkę to jest to, co wszyscy zawodnicy wolą niż okres przygotowawczy.