A TYC: PODSUMOWANIE RUNDY: LKS WOSZCZYCE

SENIORZY - A TYCHY

PODSUMOWANIE RUNDY: DANIEL KACZOR - LKS WOSZCZYCE

Kontynuujemy podsumowania rundy. Kolejnym klubem jest LKS Woszczyce. Rundę podsumowuje trener Daniel Kaczor.

Zapraszamy wszystkich chętnych trenerów do wysłania swojego podsumowania na naszą skrzynkę pocztową:lokalnapilka@wp.pl

Daniel Kaczor: Runda jesienna zgodnie z przewidywaniami była wielką niewiadomą, nie tylko pod względem samej gry, a przede wszystkim pod względem organizacji rozgrywek. Całym szczęściem udało się ją dograć niemalże w komplecie. Co do mojego zespołu to kończymy ją dokładnie na tym samym 4 miejscu co poprzedni niedokończony sezon. Początek był trudny. Regularnie miażdżyliśmy u siebie i skandalicznie przegrywaliśmy na wyjazdach. Gra była raz lepsza raz gorsza. W 2 części rundy trochę ustabilizowaliśmy formę i zakończyliśmy ostatecznie w górnych rejonach tabeli jednak ze znaczną stratą do lidera. Drużyna jest ciągle w budowie, więc na wiosnę powinno być tylko lepiej. Co do progresu nie mnie oceniać,  jednak obserwując fanpage rywali oraz rozmawiając z kolegami trenerami i postronnymi obserwatorami, chyba wszystko idzie w dobrym kierunku. Szkoda, że runda się kończy, bo mam wrażenie, że drużyna troszkę później zaczęła łapać rytm,  ale miejmy nadzieję, że sytuacja epidemiczne na wiosnę będzie wyjaśniona i sezon zakończymy bez kłopotów. Dziękuję swojej drużynie za pracę w rundzie. Dziękuję rywalom za w większości sportową rywalizację i do zobaczenia na wiosnę.

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO"LOKALNA PIŁKA"OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

• MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) -DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) -Sławków
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT -530 000 566