A SOS: PODSUMOWANIE RUNDY - ŁAZOWIANKA ŁAZY

SENIORZY - A SOSNOWIEC

PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ - HUBERT MACIĄŻEK (ŁAZOWIANKA ŁAZY)

W A klasie sosnowieckiej drużyna Łazowianki zajęła 8 miejsce. W 15 spotkaniach Łazowianka zdobyła 21 punktów. Bilans bramkowy wynosi 34 bramki zdobyte i 28 straconych. Rundę jesienną podsumowuje trener Hubert Maciążek:

Runda jesienna w naszym wykonaniu z wielkim niedosytem. Były ciężkie chwilę i chwilę radości, z tego słynie piłka nożna i za to ją się kocha i nienawidzi. Wiem jakich mam chłopaków i jak potrafią grać... Dlatego mówimy w klubie o niedosycie. Początek sezonu to katastrofa w naszym wykonaniu. Każdy mecz graliśmy na pół gwizdka, wiem, że chłopaki fizycznie byli dobrze przygotowani, ponieważ praktycznie w każdym meczu goniliśmy wynik i przeciwnika dociskaliśmy do oporu. Niestety tak jak w każdej po meczowej opinii powtarzałem, że skuteczność to jest coś czego brakuje i jest naszym największym problemem. Druga połowa rundy wyglądała lepiej, ale i tak wiedzieliśmy wraz z chłopakami, że to jeszcze nie to na co nas stać. Cieszy mnie fakt, że gramy swoimi chłopakami i to jest myślę przykład dla innych drużyn z takich lig jak nasza! Każdy z nas już czeka na okres przygotowawczy i będziemy w nim wylewać poty, aby nasze wyniki i gra była bardziej zadawalająca i zapraszała na nasz stadion jak najwięcej kibiców!

• REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów) - DG Łosień