4LO: ZMIANA TRENERA W WOJKOWICACH!

LO 4

ADAM BAŁA NIE JEST JUŻ TRENEREM WOJKOWIC

Na poniedziałkowym zebraniu Zarządu klubu Górnik Wojkowice zapadła decyzja o zmianie na stanowisku trenerskim.

Pełniącego dotychczas obowiązki trenera Adama Bałę, zastąpi Miłosz Miśkiewicz.

Miłosz Miśkiewicz był zawodnikiem takich klubów jak Niwy Brudzowice, Strażak Mierzęcice, Czarni Sosnowiec, Victoria Jaworzno, MKS Myszków, Źródło Kromołów, BKS Stal Bielsko Biała, Sarmacja Będzin, Unia Strzemieszyce, czy Zagłębie Sosnowiec.

Jak udało nam się dowiedzieć, będzie to debiut na ławce trenerskiej Miłosza Miśkiewicza.

Adam Bała jest zatem pierwszym trenerem w tej lidze, który po 7 kolejkach traci pracę.

Górnik Wojkowice zajmuje 4 miejsce i do lidera Szczakowianki Jaworzno traci już 7 punktów, a przypomnijmy, że najbliższy mecz Górnik rozegra właśnie ze Szczakowianką. Początek meczu w sobotę o godz. 16.00 w Wojkowicach.

• MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów)
  • REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów)
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne)