4 LO: URANIA NIE DAŁA RADY SPARCIE

SENIORZY - 4 LO ZINA KATOWICE

PEWNE 3 PUNKTY SPARTY

Kolejne dobre spotkanie w wykonaniu Sparty zobaczyli kibice zgromadzenie na Rapidzie Koszutka. Ani przez moment przewaga Sparty nie podlegała dyskusji, no może prócz początkowych minut, gdzie spotkanie było w miarę wyrównane. 3:0 to najniższy wymiar kary.

W pierwszej połowie bramek nie zobaczyliśmy, ale zobaczyliśmy festiwal nieskuteczności w wykonaniu gospodarzy (min. poprzeczka po strzale Bubrowskiego, czy pudło Musiolika w końcówce).
.
W drugiej połowie bramki się posypały. Zaczął w 52 minucie Sarzała. Potem były kolejne pudła, aż w końcu Łoboda podwyższył w 75 minucie na 2:0. Gości dobił w 85. minucie Musiał. Pewna wygrana Sparty. Ani za niska, ani za wysoka. Taka w sam raz. Co do Uranii, to nie zagrała złego meczu, ale jednak czegoś brakuje w tej drużynie. To już jednak rola trenera, aby do następnego meczu znaleźć przyczyny porażki.