4 LO: PODSUMOWANIE RUNDY - POGOŃ IMIELIN

SENIORZY - 4 LO KATOWICE - SOSNOWIEC

PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ - TRENER RADOSŁAW ORŁOWSKI (POGOŃ IMIELIN)

W 4 grupie katowicko-sosnowieckiej ligi okręgowej drużyna Pogoni Imielin zajęła 11 miejsce. W 17 spotkaniach Pogoń zdobyła 22 punkty. Bilans bramkowy wynosi 30 bramek zdobytych i 44 straconych. Rundę jesienną podsumowuje trener Radosław Orłowski:

Dorobek naszej rundy uważam za dość przeciętny i główną przyczyną tej zdobyczy punktowej był początek i końcówka rundy jesiennej. Zespół w lato przeszedł totalną przebudowę, gdzie została praktycznie miejscowa młodzież i wykonaliśmy aż 12 transferów. To do pewnego momentu funkcjonowało dobrze, ale w kluczowych meczach zabrało zimnej krwi, skuteczności i doświadczenia boiskowego. Cztery porażki z rzędu na początku rundy nie powinny nam się przydarzyć i mecz z Niwką był takim hamulcem ręcznym. Później przyszły cztery zwycięstwa z rzędu, które dały nam oddech, ale niestety w meczu z Piaskami zgubiliśmy instynkt zwycięzców. Najlepsze mecze to z pewnością na Sparcie Katowice i z dwoma drużynami czołówki Podlesianką i Tęczą Błędów, gdzie z tą ostatnią zwycięstwo cieszyło podwójnie. Było też za dużo słabych meczów jak ze Szczakowianką, Uranią czy Źródłem. Wiemy, gdzie potrzebujemy wzmocnień i na tym będziemy się koncentrować w zimowym okienku transferowym. Mamy bardzo dobre warunki treningowe w porównaniu do tego jak pracowałem w Tęczy i będziemy je starali wykorzystać maksymalnie. Nasza młodzież też ma coraz więcej minut jak Marcin Szluzy i Daniel Cisoń. Będziemy ich rozwijać, ale cel numer jeden to utrzymać Pogoń w okręgówce i pod ten cel chcę mieć jakość piłkarską w rundzie wiosennej..

• REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów) - DG Łosień