4 LO: AMBITNE ZAGŁĘBIE Z 1 PUNKTEM

SENIORZY - 4 LO ZINA SOSNOWIEC

REZERWY ZAGŁĘBIA PODZIELIŁY SIĘ PUNKTAMI Z GÓRNIKIEM

W niedzielnym spotkaniu na bocznym boisku Zagłębia Sosnowiec, rezerwy Zagłębia zremisowały z Górnikiem Wojkowice. Mecz był dobrym, szybkim widowiskiem i mógł się podobać licznie zgromadzonej publiczności.
Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym, ale mieliśmy w tej części gry jedno ważne wydarzenie, mianowicie w 30 minucie zawodnik gospodarzy Sebastian Kopeć otrzymał czerwoną kartkę i goście mogli do końca meczu grać z przewagą jednego zawodnika.
W 72 minucie Górnicy wyszli na prowadzenie po strzale Wojciecha Jamróza. Była to bardzo dobra sytuacja w tym momencie (18 minut do końca meczu i przewaga zawodnika). Jednak 5 minut później ambitnie grający gospodarze wyrównali po strzale Patryka Mularczyka.
Nic już do końca się nie zmieniło i obie ekipy podzieliły się punktami. Opinie pomeczowe obu trenerów są dostępne w artykule OPM.
ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC - GÓRNIK WOJKOWICE 1:1 (0:0)
Mularczyk - Jamróz
ZDJĘCIA Z MECZU - KLIKNIJ TUTAJ