1 LO: PODSUMOWANIE RUNDY - SILESIA MIECHOWICE

SENIORZY - 1 LO BYTOM - ZABRZE

PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ - TRENER MAREK SUKER

.

W 1 grupie bytomsko - zabrzańskiej drużyna Silesii Miechowice zajęła 13 miejsce. W 15 spotkaniach Silesia zdobyła 14 punktów. Bilans bramkowy wynosi 35 bramki zdobyte i 43 stracone. Rundę jesienną podsumowuje trener Marek Suker:

.

Podsumowując rundę pod względem wyników nie możemy być zadowoleni. Za dużo punktów uciekło bardzo frajersko, za mało wyszarpaliśmy z tego co było można. Nie omijały nas problemy, a nawet powiedziałbym, że było ich nadzwyczaj dużo w porównaniu z poprzednimi sezonami. Różne sytuacje sprawiały, że ani razu dwóch meczy z rzędu nie zagraliśmy w tym samym zestawieniu, a rotacja w składzie odbywała się w sposób zupełnie naturalny, gdzie nie zawsze przekładało się to na jakość. Słabo zagraliśmy tylko w 3 meczach w Miasteczku Śląskim, Pyskowicach i u siebie z Wielowsią. Najlepszy mecz to efektowne zwycięstwo w Bobrownikach. Niezłe mecze graliśmy również z czołową trójką ligi, choć paradoksalnie nie zdobyliśmy w nich nawet punktu. W Przyszowicach długo było na remis i nawet grając w 10 sprawiliśmy, że rywale drżeli o korzystny wynik prawie do końca i kto wie co by było, gdyby sędziował ten mecz kto inny. Z Miedarami przegrywaliśmy 3-1 i w drugiej połowie uzyskaliśmy przewagę, jednak zmarnowaliśmy dogodne sytuacje, a rywale mądrze grali na utrzymanie wyniku i wygrali. Z kolei z Piastem prowadziliśmy 20 minut przed końcem dwoma bramkami grając bardzo dobrze, a mimo to nie zdobyliśmy nawet punktu. Żadnego z tych meczy nie musimy się wstydzić, ale efektów wymiernych nie ma. Na pewno powodem tego, że nie wygląda to tak jakby mogło jest to, iż większość moich chłopaków mimo, iż ma potencjał to zaczyna dopiero w Silesii swoją przygodę z seniorską piłką. Bardzo widać brak doświadczenia i ogrania. Nawyki juniorskie, oraz brak umiejętności poruszania się bez piłki na boisku to rzeczy, których zawodnik się uczy grając kolejne mecze. Wielu z nich zagrało pierwszą rundę w seniorach i potrzebuje czasu, żeby dojrzeć i w pełni korzystać ze swoich umiejętności. Wielki postęp w czasie, którym jestem tu trenerem zrobili choćby Mateusz Skworc czy ostatnio Kuba Rożek. Myślę, że kolejni zawodnicy będą podnosić swój poziom i na wiosnę efekty będą lepsze.

.

źródło: własne

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO "LOKALNA PIŁKA" OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) - DG Łosień
  • REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów) - DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) - Sławków
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT - 530 000 566
  • CUTLINE (odzież sportowa, odzież casualowana, sublimacja) - 792 799 000
  • CENTRUM PSYCHOTERAPI - PSYCHOLOG SPORTU (praca z drużynami, rodzicami zawodników)

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

=======================================================================================