1 LO: PODSUMOWANIE RUNDY - PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE

SENIORZY - 1 LO ZABRZE

PODSUMOWANIE RUNDY: GRZEGORZ KOWALSKI - PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE

Kontynuujemy podsumowania rundy. Kolejnym klubem jest Przyszłość Ciochowice. Rundę podsumowuje trener Grzegorz Kowalski.

Zapraszamy wszystkich chętnych trenerów do wysłania swojego podsumowania na naszą skrzynkę pocztową: lokalnapilka@wp.pl

Grzegorz Kowalski: Bardzo udana runda w naszym wykonaniu. Za cel mieliśmy znaleźć się w pierwszej czwórce i go zrealizowaliśmy w ciężkiej grupie. Wielkie brawa dla mojej drużyny, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i na wiosnę będziemy chcieli trochę namieszać drużynom Piasta II Gliwice i Orła Miedary, bo to oni są głównymi kandydatami do awansu. Mam nadzieję, że zostaniemy w takim składzie na wiosnę, bo już o paru zawodników pytają kluby z wyższych lig. Życzę wszystkim zdrówka i żebyśmy mogli spotkać się na wiosnę.

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: facebook / Przyszłość Ciochowice

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO"LOKALNA PIŁKA"OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

• MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) -DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) -Sławków
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT -530 000 566