1 LO: PODSUMOWANIE RUNDY - ŁTS ŁABĘDY

SENIORZY - 1 LO ZABRZE

PODSUMOWANIE RUNDY: JERZY WEROŃSKI - ŁTS ŁABĘDY

Kontynuujemy podsumowania rundy. Kolejnym klubem jest drużyna z Łabęd ŁTS. Rundę podsumowuje trener Jerzy Weroński.

Zapraszamy wszystkich chętnych trenerów do wysłania swojego podsumowania na naszą skrzynkę pocztową:lokalnapilka@wp.pl

Jerzy Weroński: Niewątpliwie trudny to był sezon. Wiadomo, okres przygotowawczy wydłużony, liga ruszyła wcześniej, 18 spotkań. To wszystko powodowało, że utrzymać równą formę było nie lada zadaniem (wyzwaniem) dla zespołów. Liga była dosyć wyrównana i do końca trwała rywalizacja o 4 miejsca premiowane awansem do tzw. Grupy Mistrzowskiej. Z pewnymi perypetiami zameldowaliśmy się na czwartym miejscu, co na pewno jest sukcesem i już cieszymy się na wiosenne mecze w gronie 8 najlepszych drużyn z okręgów Zabrze - Bytom.

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO"LOKALNA PIŁKA"OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

• MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) -DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) -Sławków
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT -530 000 566